Strona główna >  Koszt dostawy

Koszt dostawy

Dostawa:
Zamówienia międzynarodowe używamy międzynarodowej przesyłki ekspresowej dla wszystkich międzynarodowych deliveries.We są one dostarczane. W normalnych warunkach, produkt zostanie wysłane trzy dni otrzymał dwa rozkazy. Poczekaj około 5-7 dni od wysyłki.

Rezygnacja:
Jeśli chcesz anulować zamówienie, należy wysłać do nas e-mail. 4% opłat. Większość zamówień są od dnia doręczenia postanowienia w ciągu 1-2 dni. Zamówień dostawy nie mogą być anulowane. Wydajność jest mało prawdopodobne, aby wystąpić w błędów produkcyjnych, które zostaną zastąpione bez kosztów dla produktów klient / naprawy. Zwraca element, wyślij do nas e-mail, aby powiedzieć, dlaczego. I dać mu instrukcje. Produkt musi być zwrócony w ciągu 7 dni od daty otrzymania - niezużytych i zawierają wszelkie oryginalnego opakowania i etykiety. Jesteśmy nie zwiększać / 20% kosztu pierwotnego sposobu płatności na kredyt przetwórczego. Wszystkie koszty wysyłki związane ze zwrotem nieruchomości jest obowiązkiem konsumenta.

Wymiana:
Aby zmienić produktu, prosimy wysłać do nas e-mail powiedzieć dlaczego. I dać mu instrukcje. Towary mogą być wymieniane będą mogli otrzymywać od dnia w ciągu 7 dni, o ile używają iz całej oryginalnego opakowania i oznakowania pierwotnego stanu. Jeśli w programie wymiany, upewnij się, że imię i nazwisko, adres, numer telefonu oraz opis wyraźnie zaznaczone. Oraz wymiany towaru, wszystkie koszty transportu związane z odpowiedzialnością konsumenta.

Wróć
Copyright ©2020 www.dubaikidcare.com Powered by Moda buty | dubaikidcare.com